logo3gm

Κεντρική Επάνω Θεατρική Ομάδα Ομάδα Αξιολόγησης (2011) Λέσχη Ανάγνωσης Ομάδα DTP

under construction

Μια πολλή αξιόλογη θεατρική παράσταση παρουσίασαν σήμερα  μαθητές του 3ου Γυμνασίου Μεταμόρφωσης στους συμμαθητές τους και στους  καθηγητές. Η παράσταση "Ζητείται Ψεύτης" του Δημήτρη  Ψαθά διδάχτηκε από την κ. Χαντζή Ελένη, καθηγήτρια του Σχολείου κατά τη διάρκεια της χρονιάς  και το αποτέλεσμα ήταν εντυπωσιακό. Οι μαθητές απέδωσαν επαγγελματικά τους ρόλους τους. Αξίζουν συγχαρητήρια στους μαθητές και φυσικά στην κ. Χαντζή, καθώς και στους συναδέλφους, κ. Φακιολάκη Γεώργιο  και Μιχάλα Μανώλη για την τεχνική στήριξη.

Η παράσταση θα επαναληφθεί για το κοινό τη Δευτέρα 9 Μαϊου 2011 στις 7.30 το απόγευμα, στην αίθουσα τελετών του Σχολείου μας.

Δείτε αποσπάσματα στο Youtube...